Авг 2013

Результати студентської науково - дослідної роботи на факультеті автоматизації та комп’ютерних систем за 2010 рік

В науково-дослідну роботу факультету автоматизації та комп’ютерних систем у 2010 році було залучено  147 студентів. Держбюджетну тематику виконувало 56 студентів, госпдоговір ну — 2 студента. У співавторстві зі студентами опубліковано 1  статтю. За участю студентів було видано 47 тез.

У наукових конференціях за межами НУХТ приймало 4 студента:

•  ІІІ Всеукраїнська студентська науково-технічна конференція «Природничі та гуманітарні науки. Актуальні питання», Тернопіль,
  •  Всеукраїнська студентська олімпіада, Вінниця.

В олімпіадах приймало участь 139 студентів, призові місця зайняли:

• На Всеукраїнській студентській олімпіаді з математики у групі технологічних вузів, м. Сімферополь – 1 студент зайняв 2 місце, 1 студент – 3 місце.

На Всеукраїнському конкурсі було представлено 3 роботи.

Приймало участь в ІІ турі Конкурсу 3 студента. Представлено 4 дипломні роботи.

yobit poloniex freewallet cryptopia hitbtc gatehub