Сен 2015

Історія та сучасність

За традицією вузу студентів першого курсу ознайомлюють з історією Університету.

Факультет АКС підтримує традиції, та стимулює культурний розвиток студентства. 8 вересня 2015 року у актовій залі Університету відбулась лекція для студентів першого курсу та студентів скороченої форми навчання на тему «Історія та сучасність».

На лекції було представлено історію розвитку харчової промисловості в Україні, потреби у висококваліфікованих фахівцях цих підприємств. Історію створення та розвитку вузу від створення технічних класів у м. Сміла до формування Університету. Представлено сьогоденні досягнення вузу, як у професорсько-викладацькому  штаті, так і науково-технічному прогресі.

Лекцію для студентів прочитала заступник декана, доцент кафедри математики Ткачук Алла.

Окрім студентів присутніми на лекції були:   відповідальна за виховну роботу Романенко Вікторія, а також куратори груп: Савіцька Наталія  (АКС 1-1), Миркевич Роман (АКС 1-2), Мазуренко Ольга (АКС 1-3), Ніколаєва Оксана (АКС 1-4), Сідлецький Віктор (АКС 3-4), Швед Сергій (АКС 3-5), Бойко Регіна (АКС 3-8), Гладка Мирослава (АКС 3-9).