Ноя 2017

Internet-конференція об’єднує провідних науковців світу

22 листопада 2017 року на базі кафедр Автоматизації та інтелектуальних систем керування, Інтегрованих автоматизованих систем управління та Інформаційних систем НУХТ спільно з кафедрою Автоматики та робототехніки Національного університету біоресурсів та природокористування України та польськими університетами: Warsaw University of Life Sciences, Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów, було проведено ІV Міжнародну науково-технічну Internet-конференцію «Сучасні методи, інформаційне, програмне та технічне забезпечення систем керування організаційно-технічними та технологічними комплексами».

З кожним роком географія конференції розширюється, і кількість учасників зростає. Цього разу участь у конференції взяли 177 представників 36 організацій із різних частин України, Польщі та Нідерландів.

Формат проведення конференції дозволяє заслухати доповіді, обмінятись думками, обговорити актуальні питання, поділитись досвідом із провідними науковцями різних країн в онлайн-режимі.

Пленарне засідання відкрив завідувач кафедри АІСК НУХТ, заслужений діяч науки та техніки України, д.т.н., проф. Ладанюк Анатолій Петрович. Він привітав учасників конференції, розповів про напрямки наукової роботи кафедри, перспективи, плани розвитку, побажав плідної роботи. Також із привітальним словом виступили співорганізатори конференції: доцент кафедри АІСК НУХТ Смітюх Ярослав Володимирович, доцент кафедри Автоматики та робототехніки НУБІП Решетюк Володимир Михайлович та представник Diamond FMS B.V. Україна Марків Ірина Володимирівна.

На пленарному засіданні свій виступ здійснив: Bernardus Jacobus Elsman, власник Diamond FMS B.V., директор Diamond Group B.V. (Нідерланди). Він розповів про новітні підходи та технології до організації баз даних. Виступ директора Diamond Group B.V (Нідерланди) продовжила Анастасія Ружина, керуючий директор Diamond FMS B.V. в Україні (м. Київ). Також з цікавою доповіддю виступив завідувач відділу інформатики навколишнього середовища Інституту проблем математичних машин та систем НАН України д.т.н., проф. Ковалець Іван Васильович зробив доповідь на тему: «Системи підтримки рішень з управління екологічними ризиками на основі математичних моделей навколишнього середовища». Не менш цікавою для гостей стала доповідь представника Przemyslowy instytut automatyki i pomiarow (Польща) Коробійчука Ігоря на тему: «Розробка гравіметричної системи на основі безпілотного літального апарату».

По завершенню пленарного засідання на роботі секцій виступали вчені, молоді науковці. Зокрема, молодий польський вчений Piotr Gazda зробив цікаву доповідь на тему: “Magnetoelastic force sensor transducer”. У цілому конференція пройшла в приємній дружній атмосфері.

Шановні колеги, вдячні Вам за активну участь, до зустрічі на V Міжнародній науково-технічній Internet-конференції «Сучасні методи, інформаційне, програмне та технічне забезпечення систем керування організаційно-технічними та технологічними комплексами» у 2018 році!