Дек 2017

Графік сесії

Роз’яснення для студентів щодо термінів та порядку здачі сесії!

18–22 грудня (пн.-пт.) — модульний тиждень: заняття йдуть за розкладом II (парного) тижня, при цьому проводиться підсумковий контроль, і у відомості та залікові виставляються оцінки за предмети (іспити та диф.заліки). Порядок здачі предметів та отримання оцінок уточнюйте додатково в лекторів із кожної окремої дисципліни. Для отримання стипендії треба здати всі предмети (крім тих, що виносяться на сесію) протягом модульного тижня, тобто до вечора 22 грудня! При цьому відомості можуть бути закриті не лише 22 грудня, а й раніше — у дні модульного контролю,тож зверніть на це увагу та заздалегідь уточніть ці дати у лекторів!

23–25 грудня (сб.-пн.) — вихідні (25 грудня — державне свято).

26–27 грудня (вт.-ср.) — сесія: іспити з окремих предметів — лише з тих, які виносяться на сесію. Їх складання обов’язкове для отримання стипендії. Порядок проведення іспитів також уточнюйте у лекторів. Графік сесії буде вивішено біля деканату. 27 грудня вже формуються списки на отримання стипендій.

28–29 грудня (чт.-пт.) — перша додаткова сесія: доздачі предметів не на стипендію, для ліквідації боргів (якщо їх 3 і більше). Графіки прийому заборгованостей окремими викладачами (день, час, аудиторія) будуть сформовані після 16 грудня та вивішені на кафедрах. Наявність 3 і більше боргів після першої додаткової сесії веде до відрахування з університету.

30 грудня – 8 січня — новорічні та різдвяні свята: університет не працює.

9–23 січня — друга додаткова сесія: доздачі предметів для ліквідації 1–2 боргів.

15 січня – 23 лютого — період дистанційного навчання (II семестр).

Студенти, які навчаються за індивідуальним графіком, можуть здавати предмети як під час звичайного модульного контролю та сесії, так і 9–23 січня.

Бажаємо всім успішного складання сесії!

*із повним графіком заходів щодо завершення навчання навчального процесу в 1 семестрі ви можете ознайомитись у
наказі (файл .pdf, 90 кБ).

yobit poloniex freewallet cryptopia hitbtc gatehub