Янв 2018

Працевлаштування випускників кафедри Інформаційних Систем

Компанії та фірми, де працюють випускники кафедри інформаційних систем:

Компанії, фірми
Займається розробкою:
Компанія «Softline»
Займаються розробками в інформаційній галузі для бізнес-технологій із прагненням до простоти й надійності інформаційних систем для всіх, хто хоче ефективно управляти своєю справою.
Компанія Everest
Компанія «Everest» є виробником і постачальником комп’ютерної техніки, серверів і систем зберігання даних, мережевого устаткування, програмного забезпечення, периферійних пристроїв і комплектуючих.
Компанія «AB Design»
Компанія «AB Design» займається розробкою професійних і сучасних веб-сайтів, креативних дизайн-рішень і гнучких програмних продуктів. Розробляють і створюють веб-сайти та інтернет-проекти будь-якого вигляду, об’єму і складності — від невеликої презентаційної веб-сторінки, до крупного корпоративного порталу.
Студія веб-дизайну «InsVisions»
Студія веб-дизайну «InsVisions» займаються створенням сайтів, просування сайтів, графічний дизайн, 3D-моделювання тощо.
Компанія «УкрНет»
Компанія «УкрНет» — лідер Інтернет-простору в Україні. Пріоритетний напрям діяльності компанії «УкрНет» — це забезпечення доступу українських Інтернет-користувачів до передових технологій і нових ринків збуту за допомогою своїх ресурсів.
Компанія «Банкомсвязь»
Компанія «Банкомсвязь» — високотехнологічна компанія, яка створює ефективні комплексні рішення по управлінню інформацією для корпоративних клієнтів.
Компанія «Dionom«
Компанія «Dionom» є постачальником складних ІТ-рішень на ринку систем зберігання даних для крупних, середніх і малих підприємств.
Компанія «Инком»
Компанія Інком є активним учасником в розвитку української ІТ-галузі, входить до таких організацій як Асоціація Аудиту і Контролю Інформаційних систем (ISACA), міжнародних організацій itSMF і Telemanagement Forum.
Компанія «Райффайзен Банк Аваль»
Провідними цінностями банку є надання клієнтам послуг найвищої якості, налагодження командної роботи, сприяння професійному розвитку працівників та зміцнення лояльності персоналу, що є неможливе без використання інформаційних технологій.

hitbtc wp fastest cache yobit.net официальный сайт xxx videos sexy girls yobit exchange cryptopia поддержка