Працевлаштування випускників кафедри Інформаційних Систем
Facebook Created using Figma Telegram Created using Figma VK Created using Figma КОНТАКТИ

09
Янв 2018Працевлаштування випускників кафедри Інформаційних Систем

Компанії та фірми, де працюють випускники кафедри інформаційних систем:

Компанії, фірми
Займається розробкою:
Компанія «Softline»
Займаються розробками в інформаційній галузі для бізнес-технологій із прагненням до простоти й надійності інформаційних систем для всіх, хто хоче ефективно управляти своєю справою.
Компанія Everest
Компанія «Everest» є виробником і постачальником комп’ютерної техніки, серверів і систем зберігання даних, мережевого устаткування, програмного забезпечення, периферійних пристроїв і комплектуючих.
Компанія «AB Design»
Компанія «AB Design» займається розробкою професійних і сучасних веб-сайтів, креативних дизайн-рішень і гнучких програмних продуктів. Розробляють і створюють веб-сайти та інтернет-проекти будь-якого вигляду, об’єму і складності — від невеликої презентаційної веб-сторінки, до крупного корпоративного порталу.
Студія веб-дизайну «InsVisions»
Студія веб-дизайну «InsVisions» займаються створенням сайтів, просування сайтів, графічний дизайн, 3D-моделювання тощо.
Компанія «УкрНет»
Компанія «УкрНет» — лідер Інтернет-простору в Україні. Пріоритетний напрям діяльності компанії «УкрНет» — це забезпечення доступу українських Інтернет-користувачів до передових технологій і нових ринків збуту за допомогою своїх ресурсів.
Компанія «Банкомсвязь»
Компанія «Банкомсвязь» — високотехнологічна компанія, яка створює ефективні комплексні рішення по управлінню інформацією для корпоративних клієнтів.
Компанія «Dionom«
Компанія «Dionom» є постачальником складних ІТ-рішень на ринку систем зберігання даних для крупних, середніх і малих підприємств.
Компанія «Инком»
Компанія Інком є активним учасником в розвитку української ІТ-галузі, входить до таких організацій як Асоціація Аудиту і Контролю Інформаційних систем (ISACA), міжнародних організацій itSMF і Telemanagement Forum.
Компанія «Райффайзен Банк Аваль»
Провідними цінностями банку є надання клієнтам послуг найвищої якості, налагодження командної роботи, сприяння професійному розвитку працівників та зміцнення лояльності персоналу, що є неможливе без використання інформаційних технологій.