Апр 2018

Кіберполіція України запрошує на роботу «білих хакерів»!

Набір претендентів стартував 10 квітня 2018 року.

Два роки тому в Департаменті кіберполіції Національної поліції України було започатковано нову інституцію — підрозділи «білих хакерів». Керівництвом високо оцінено якість виконуваної ними роботи та прийнято рішення щодо збільшення кількості таких фахівців. Тепер кіберполіція проводить набір на ці посади.

Враховуючи специфіку роботи та за умов успішного виконання особливих завдань, заробітна платня фахівців становитиме від 25 000 до 50 000 гривень.

Подача електронних заяв на участь у конкурсі проводиться тут: https://nabir.np.gov.ua

Кандидати, які бажають потрапити до лав Управління інформаційних технологій та програмування, повинні володіти теоретичними знаннями:

• архітектур операційних систем та їхніх особливостей;
  • в галузі побудови та функціювання локальних та глобальних інформаційно-телекомуннікаційних мереж;
  • базових принципів сучасної криптографії;
  • сучасних векторів атак на комп’ютерні системи;
  • принципів захисту вузлів та елементів інформаційно-телекомуннікаційних мереж;
  • принципів роботи комп’ютерної системи, її елементів та периферійного обладнання;
  • принципів роботи комп’ютерних програм та основ алгоритмізації;
  • принципів побудови баз даних.

Крім того, кандидати мають володіти такими практичними навичками:

• побудови, налаштування та захисту комп’ютерних мереж;
  • розробки програмного забезпечення;
  • використання та обслуговування систем керування базами даних;
  • адміністрування різних операційних систем;
  • пошуку вразливостей мережі та її вузлів;
  • пошуку, збору та аналізу інформації з відкритих джерел.

Конкурс також міститиме у собі етапи, які дозволять перевірити рівень теоретичних знань та практичних навичок кандидатів. Такі етапи мають високий рівень складності та нададуть можливість відібрати кращих серед кращих до підрозідлів «білих хакерів» Департаменту.

hitbtc wp fastest cache yobit.net официальный сайт poloniex.com на русском xxx videos sexy girls yobit exchange cryptopia поддержка