Апр 2018

АКС посів третє місце на кубку ректора з КВК

Вітаємо нашу команду з призовим місцем!

19 квітня о 16:30 в актовій залі НУХТ пройшли традиційні змагання за кубок ректора з КВК, у яких брали участь 5 команд від інститутів і факультетів нашого університету.

Цього року свято гумору складалось із двох конкурсів — «Візитка» і «Фоторозминка». Для визначення другого і третього місця також було проведено додатковий конкурс «Розминка». Гру оцінювало журі у складі відомих гумористів.

Факультет АКС на вечорі представляла команда «Манера облегчённого поведения» у складі 9 учасників. Раді повідомити, що цього року за результатами гри наша команда здобула третє місце!

Вітаємо призерів і дякуємо за цікаву гру та хороший настрій!

hitbtc wp fastest cache yobit.net официальный сайт poloniex.com на русском xxx videos sexy girls yobit exchange cryptopia поддержка