Apr 2018

Запрошуємо на 84-у наукову конференцію НУХТ

Запрошуємо студентів, аспірантів і викладачів відвідати секції нашого факультету на конференції 23–24 квітня.

Вже наступного тижня в НУХТ відбудеться 84-а міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів.

Розклад роботи секцій нашого факультету:

• «Сучасні методи автоматизації процесів управління» — пн. 23 квітня з 13:00 до 16:00 в ауд. А-411
  • «Інноваційні рішення для інтегрованих автоматизованих систем управління» — пн. 23 квітня з 13:00 до 16:00 в ауд. А-410
  • «Інформаційні технології» — вт. 24 квітня з 10:00 до 12:40 в ауд. А-541.

Вхід вільний у будь-який час, запрошуємо всіх виступити і/або послухати своїх колег! Приходьте у вільний від занять час, хоча би протягом однієї пари.

Хто прийде послухати доповіді — не забувайте записуватись у список присутніх на секції.

Хто надсилав тези і буде виступати з доповіддю — бажано приходити на початок, підготувати та принести електронну презентацію приблизно на 10 слайдів. Записуватись на виступ треба у список доповідачів. Порядок виступів — за бажанням, кому як зручно. Кожен виступ — близько 5 хв + 1 хв на запитання. Нагадуємо, що за виступ на цій конференції до семестрового рейтингу додається 1 бал (за публікацію тез доповіді — лише 0,5 бала).

До зустрічі!

P.S. Збірник тез доповідей конференції у форматі .pdf знаходиться ТУТ (22 МБ).
Ви можете знайти його і на сайті НУХТ у розділі «Наукова діяльність» → «Матеріали конференцій» → «84-а конференція…» (Частина 2).