Вітаємо ювіляра!
Апр 2018

Вітаємо ювіляра!

Сьогодні святкує свій 80-річний ювілей професор кафедри АІСК Борис Миколайович Гончаренко!

Професор Гончаренко є випускником КТІХП (нині — НУХТ) за фахом «машини та апарати харчових виробництв». Після випуску він також навчався в аспірантурі, захистив у нашому університеті кандидатську та докторську дисертації. У 1977-78 рр. працював на Кубі та написав посібник з автоматизації цукрового тростинного виробництва іспанською мовою. З 1996-го року Борис Миколайович є професором кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій (нині — автоматизації та інтелектуальних систем керування). Професор Гончаренко є автором численних наукових праць, винаходів, посібників, а також бере участь у роботі спеціалізованої вченої ради НУХТ по захисту кандидатських дисертацій.

Колектив факультету АКС щиро вітає ювіляра та дякує за багаторічну плідну працю на благо факультету та університету!

Бажаємо Борису Миколайовичу подальших здобутків у викладанні та науці, міцного здоров’я та наснаги!

Многая літа!