Вітаємо Олену Іванівну Радзієвську!
Апр 2018

Вітаємо Олену Іванівну Радзієвську!

30 квітня доцент кафедри вищої математики відзначає ювілей!

Нині — день народження Олени Іванівни Радзієвської, доцента кафедри вищої математики ім. проф. Можара В.І.

Олена Іванівна за фахом є математиком і викладачем. Свою педагогічну діяльність розпочала у школі, також працювала в науково-дослідній лабораторії КПІ, навчалась у аспірантурі НАН. Після цього почала працювати на кафедрі вищої математики НУХТ, захистила дисертацію, здобула ступінь кандидата фізико-математичних наук і звання доцента. В нашому університеті Олену Іванівну знають як компетентного та досвідченого викладача, відданого своїй справі.

З нагоди ювілею ректор НУХТ А.І.Українець нагородив О.І.Радзієвську почесною грамотою за багаторічну плідну науково-педагогічну працю з підготовки фахівців вищої кваліфікації, виховну роботу серед студентів, участь у громадському житті кафедри, факультету та університету.

Долучаємось до подяк і привітань, від імені колективу факультету АКС вітаємо іменинницю та бажаємо успіхів у всіх починаннях, здоров’я, сонячних днів, підтримки близьких людей!

Многая літа!