Авг 2018

Вітаємо нагороджених почесними грамотами НУХТ!

Вітаємо Ольгу Леонідівну Сєдих, Світлану Володимирівну Гузенко й Ігоря Володимировича Струніна!

31 серпня 2018 року відбулись традиційні урочисті збори трудового колективу Національного університету харчових технологій. На засіданні, приуроченому до початку нового навчального року, керівництво університету доповідало про підсумки минулого навчального року.

Завершилося засідання традиційним нагородженням співробітників університету за підсумками минулого навчального року.

Зокрема за зразкове виконання службових обов’язків і особистий внесок в організацію навчального і виховного процесу впродовж 2017/2018 н.р. були нагороджені троє представників нашого факультету — старший викладач кафедри інформатики Ольга Леонідівна Сєдих, асистент кафедри вищої математики ім. проф. Можара В.І. Світлана Володимирівна Гузенко, а також асистент кафедри інформаційних систем Ігор Володимирович Струнін. Під час урочистої церемонії перший проректор НУХТ проф. Володимир Леонідович Яровий вручив їм почесні грамоти університету.

Вітаємо наших колег і бажаємо наснаги й натхнення для подальших здобутків!

yobit poloniex freewallet cryptopia hitbtc gatehub