Сен 2018

Вітаємо з ювілеєм!

9 вересня — день народження Тетяни Михайлівни Горлової, доцента кафедри інформаційних систем.

Тетяна Михайлівна закінчила Київський політехнічний інститут, захистила дисертацію та здобула ступінь кандидата технічних наук, а також звання доцента. Тривалий час вона займалась науковими дослідженнями, з 2004 року працює на кафедрі інформаційних систем НУХТ. В нашому університеті Тетяну Михайлівну знають як компетентного та досвідченого викладача, відданого своїй справі.

Від імені колективу факультету АКС вітаємо іменинницю та бажаємо успіхів у всіх починаннях, здоров’я, сонячних днів, підтримки близьких людей!

Многая літа!

yobit poloniex freewallet cryptopia hitbtc gatehub