Сен 2018

В Обухові пройшов Ярмарок професій

20 вересня 2018 року доц. Овчарук В.О. та ст. викл. Ющук І.В. взяли участь у Ярмарку професій для учнівської молоді випускних класів.

Захід проводився в Обухівському районному центрі культури і дозвілля. Факультет АКС представляли співробітники кафедри інформатики.

Майбутнім абітурієнтам була доведена повна інформація про спеціальності та освітні програми підготовки в НУХТ, високі рейтингові показники та переваги навчання в нашому університеті.

Також було проведено майстер-клас «Створення елементарного калькулятора засобами VBA».

hitbtc wp fastest cache yobit.net официальный сайт poloniex.com на русском xxx videos sexy girls yobit exchange cryptopia поддержка