Сен 2018

Відбувся ярмарок професій у Ірпені

Викладачі кафедри інформатики знову взяли участь у профорієнтаційних заходах.Кафедра інформатики однією з перших відчула суттєве зменшення педагогічного навантаження у зв’язку із зменшенням кількості вступників. Тому викладачі кафедри з подвійною енергією включились у профорієнтаційну роботу.

24 вересня 2018 року вже вдруге в цьому місяці доц. Овчарук В.О. та ст. викл. Ющук І.В. взяли участь у ярмарку професій для учнівської молоді випускних класів. Цього разу такий захід відбувся в Ірпінському бізнес-холі.

Майбутнім абітурієнтам було надано повну інформацію про спеціальності та освітні програми підготовки в НУХТ, високі рейтингові показники та переваги навчання в нашому університеті. Також нашими викладачами було проведено майстер-клас «Створення програмних додатків засобами VBA».

yobit poloniex freewallet cryptopia hitbtc gatehub