Сен 2018

6 жовтня о 10:00 НУХТ запрошує на День відкритих дверей!

Національний університет харчових технологій запрошує всіх охочих відвідати день відкритих дверей.

Заходи розпочнуться в головному корпусі в суботу 6 жовтня 2018 року о 10-й годині ранку.

У всіх майбутніх студентів і їхніх батьків буде можливість ознайомитися з факультетами та інститутами і дізнатись про особливості майбутньої вступної кампанії.
Це дозволить гостям поспілкуватися з викладачами та очільниками відповідних факультетів та інститутів Національного університету харчових технологій та отримати відповіді на запитання щодо напрямів підготовки, практик і стажувань, можливостей працевлаштування за обраним фахом тощо.

Лише 6 жовтня на вас чекає:
— 30 майстер-класів
— Лайфхак «Як скласти ЗНО і вступити в НУХТ»
— Спілкування зі студентами
— Пізнавальна концертна програма
— Розіграш призів із символікою Університету

Тільки 6 жовтня, тільки в НУХТ, приходь та зроби перший крок, щоб стати нашим студентом!

До зустрічі!

yobit poloniex freewallet cryptopia hitbtc gatehub