Окт 2018

У НУХТ пройшов черговий семінар ТДА

13 жовтня відбувся безкоштовний семінар-конференція в рамках Технічних днів автоматизації (ТДА).

Такі заходи проводяться для фахівців із автоматизації декілька разів на рік, починаючи з 2016, як у НУХТ, так і в інших закладах України. Назва цього ТДА — «IT-фікація АСУТП: по життєвому циклу ПЗ та систем». У його рамках було проведено семінар «Використання сучасних інформаційних технологій в автоматизованих системах управління виробництвом». Його було організовано кафедрою ІАСУ НУХТ за підтримки колег з ІТР (Інноваційно-технічні рішення), АППАУ, Altran GEC Ukraine (Lohika), КНУБА, КПІ.

Мета семінару — підвищити навички спеціалістів з автоматизації в технологіях ІТ, а саме по практиках супроводження ПЗ та систем по їх життєвому циклу. Традиційно ТДА проходять у суботу, цей семінар не став винятком. Незважаючи на передсвяткові дні, в заході взяли участь близько 50-ти осіб із різних організацій, у тому числі навчальних закладів (НУХТ, КПІ, КНУБА), інженерних компаній та виробничників.

Гостей вразили яскраві та цікаві виступи спікерів із області ІТ. Максим Романов (АППАУ) розпочав семінар розповіддю про практики життєвого циклу програмного забезпечення та DevOps. Друга доповідь була про представлення моделей в XML та їх трансформацію. Обидва виступи були обговорені з точки зору можливого і рекомендованого використання технологій у життєвих циклах АСУТП. Доповідь Лева Ваняна (ІТР) була присвячена створенню розробок із використанням Git, середовища GitLab і процесів GitFlow. Учасники обговорили, де і за яких умов можна використовувати технології Git у життєвому циклі програм та систем промислової автоматизації. Завершив цикл доповідей Зеник Матчишин (Altran GEC Ukraine (Lohika)) з доповіддю «Cloud technologies for automatic process control systems». Хмарні рішення були розглянуті саме з точки зору промислового Інтернету речей. Незважаючи на досить важкі теми для розуміння фахівцями АСУТП, усі доповіді супроводжувалися жвавими обговореннями й запитаннями до спікерів. Офіційна частина завершилася двома незапланованими доповідями Вікторії Путятіної (ІТР) та Дмитра Брюхацького (GlobalLogic Ukraine), які розповіли про практики впровадження висвітлених семінаром технологій.

У перервах та по завершенню офіційної частини гості мали можливість поспілкуватися в неформальній обстановці. Це був дійсно насичений і цікавий день!

Кафедра ІАСУ дякує усім учасникам семінару.

Презентації з семінару доступні за посиланням. Згодом будуть викладені оброблені відео виступів.

Фотозвіт викладено на сторінці кафедри у Фейсбук.

hitbtc wp fastest cache yobit.net официальный сайт poloniex.com на русском xxx videos sexy girls yobit exchange cryptopia поддержка