Окт 2018

Розширюємо горизонти профорієнтації

24 жовтня у Фастові доц. Я.В.Смітюх презентував факультет АКС та кафедру ІАСУ.

У середу, 24.10.2018, в місті Фастів, а саме у Фастівському НВК «Ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2» відбулись профорієнтаційні заходи. Подія та її організація відбулися за підтримки директора школи — Муравської Ірини Борисівни.

Наш факультет на цих заходах представляв доцент кафедри інтегрованих автоматизованих систем управління НУХТ Ярослав Володимирович Смітюх. Він зустрівся з учнями, випускниками школи, їхніми батьками та педагогічним колективом.

Предметом зустрічі було ознайомлення з особливостями підготовки фахівців за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», а саме з тим, які технології використовуються в процесі навчання та яких фахових умінь набувають майбутні випускники за цією спеціальністю. Презентація спеціальності викликала жвавий інтерес та зацікавленість аудиторії, що зібрала понад 70 осіб.

hitbtc wp fastest cache yobit.net официальный сайт poloniex.com на русском xxx videos sexy girls yobit exchange cryptopia поддержка