Окт 2018

Розширюємо горизонти профорієнтації

24 жовтня у Фастові доц. Я.В.Смітюх презентував факультет АКС та кафедру ІАСУ.

У середу, 24.10.2018, в місті Фастів, а саме у Фастівському НВК «Ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2» відбулись профорієнтаційні заходи. Подія та її організація відбулися за підтримки директора школи — Муравської Ірини Борисівни.

Наш факультет на цих заходах представляв доцент кафедри інтегрованих автоматизованих систем управління НУХТ Ярослав Володимирович Смітюх. Він зустрівся з учнями, випускниками школи, їхніми батьками та педагогічним колективом.

Предметом зустрічі було ознайомлення з особливостями підготовки фахівців за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», а саме з тим, які технології використовуються в процесі навчання та яких фахових умінь набувають майбутні випускники за цією спеціальністю. Презентація спеціальності викликала жвавий інтерес та зацікавленість аудиторії, що зібрала понад 70 осіб.