Ноя 2018

Профорієнтація в дії

Кафедра ІАСУ презентувала себе гостям із Фастова.31 жовтня 2018 р. на кафедру Інтегрованих автоматизованих систем управління (ІАСУ) факультету Автоматизації і комп’ютерних систем (АКС) завітали гості з фастівського навчально-виховного комплексу «Ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2».

Для ознайомлення з кафедрою та можливостями підготовки фахівців зі спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» приїхали: директор школи Муравська Ірина Борисівна, учні старших класів та їхній класний керівник Дрозд. Гостей зацікавили сучасні лабораторії мікропроцесорних контролерів та вимірювальної техніки, результати роботи студентського наукового гуртка, а саме створені студентами факультету АКС 3D-принтер і робот, який уміє грати на синтезаторі.

Родзинкою зустрічі був організований та проведений майстер-клас із програмування промислових контролерів, що організували та провели: асистент кафедри ІАСУ Полупан Володимир Володимирович, старший викладач кафедри ІАСУ Клименко Олег Миколайович, асистент кафедри ІАСУ Міркевич Роман Миколайович. На такому цікавому заході кожен із учнів міг спробувати себе в ролі розробника програмного забезпечення для автоматизованої системи та відповідно перевірити свою розробку на лабораторній роботизованій установці.

Гостей зустрічали: декан факультету АКС доцент Форсюк Андрій Васильович, завідувач кафедри ІАСУ професор Ельперін Ігор Володимирович та доцент кафедри ІАСУ Смітюх Ярослав Володимирович. На завершальному етапі зустрічі відбулось обговорення перспектив поглиблення подальшої співпраці університету та школи.

hitbtc wp fastest cache yobit.net официальный сайт poloniex.com на русском xxx videos sexy girls yobit exchange cryptopia поддержка