Ноя 2018

Цієї суботи запрошуємо на майстер-клас про Інтернет речей!

17-го листопада в НУХТ буде проведено черговий день відкритих дверей.

Цієї суботи заходи розпочнуться в головному корпусі університету о 9-й годині ранку.

Об 11:45 розпочнуться майстер-класи. Їх присвячено привабливості майбутніх професій, які здобувають випускники нашого факультету.

Зокрема доцент кафедри інформаційних систем Андрій Олександрович Мошенський проведе майстер-клас на тему:

«Сучаснi iнформацiйно-телекомунiкацiйнi технологii та Internet речей в розвитку суспiльства».

Крім того, протягом дня відкритих дверей усі охочі зможуть довідатися про існуючі спеціальності, освітні програми НУХТ, переваги навчання в нашому університеті (зокрема на факультеті АКС), умови вступу, проживання в гуртожитках. Також можна буде дізнатись про різноманітні заходи, в яких беруть участь студенти НУХТ.