Ноя 2018

День відкритих дверей 17.11.2018

17 листопада в НУХТ відбудеться черговий День відкритих дверей.

Запрошуємо всіх охочих узяти участь у заходах, які пройдуть у головному корпусі університету!

з 900  – Зустріч гостей університету (реєстрація та ознайомлення гостей з порядком проходження заходів) (хол першого поверху корпусу А)

з 1000 – Ознайомлення гостей з виставкою досягнень інститутів, факультетів, кафедр (хол другого поверху корпусу А)

1030 – Студенський Лайфхак «Як стати успішним студентом?» (актова зала, корпус А)

1045 – Розіграш подарунків із символікою НУХТ (актова зала, корпус А)