Ноя 2018

Факультет провів міжнародну наукову конференцію

Щороку наша конференція розширює свої кордони та масштаб.

22 листопада 2018 року в НУХТ на базі кафедри Інтегрованих автоматизованих систем управління за участю університетів: Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП), Warsaw University of Life Sciences (WULS), Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów (PIAP), була проведена V Міжнародна науково-технічна Internet-конференція «Сучасні методи, інформаційне, програмне та технічне забезпечення систем керування організаційно-технічними та технологічними комплексами».

Наша конференція стає все потужнішою та розширює свої кордони. Так, цього року було подано понад 200 заявок із 33 організацій.

На пленарному засіданні 22 листопада вчені з різних куточків України обмінювались досвідом та науковими здобутками. Слід відзначити доповідь доцента кафедри ІАСУ Луцької Н.М. як таку, що найбільше зацікавила присутніх.

Електронний збірник доповідей можна скачати за наступним посиланням:

До нових зустрічей на конференції в наступному, 2019 році!