Фев 2019

Ярмарок вакансій «НУХТ - весна 2019»

Університет запрошує всіх долучитись до традиційного ярмарку вакансій!

До участі запрошуються студенти, випускники, а також провідні компанії та підприємства!

Захід відбудеться 13 березня 2019 року з 11:00 до 16:00 у головному корпусі університету за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 68.

Ярмарок вакансій — це чудова можливість для роботодавців ознайомити студентів та випускників НУХТ з діяльністю своєї компанії, розповісти про наявні вакансії, надати інформацію про відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики, зібрати свою базу потенційних співробітників. Ярмарок Вакансій є також прекрасною можливістю ознайомити молодь з продукцією Вашого підприємства і розширити коло споживачів. Представити інформацію Ви зможете на виставковому стенді, в інтернет-каталозі Ярмарку.

Ярмарок вакансій — це гарний шанс для студентів знайти роботу за професійним спрямуванням, реалізувати свій потенціал та навички, які були отримані під час навчання, та зробити перші кроки у побудові власної кар’єри.