Апр 2019

У четвер-п’ятницю запрошуємо на наукову конференцію!

Запрошуємо студентів, аспірантів і викладачів відвідати секції нашого факультету на конференції 11–12 квітня.

Вже цього тижня в НУХТ відбудеться 85-а міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів.

Розклад роботи секцій нашого факультету:

• «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» — чт. 11 квітня з 10:00 до 13:00 в ауд. А-411
  • «Інформаційні технології» — пт. 12 квітня з 9:00 до 12:00 в ауд. А-519.

Вхід вільний у будь-який час, запрошуємо всіх виступити і/або послухати своїх колег! Приходьте у вільний від занять час, хоча би протягом однієї пари.

Хто прийде послухати доповіді — не забувайте записуватись у список присутніх на секції.

Хто надсилав тези і буде виступати з доповіддю — бажано приходити на початок, підготувати та принести електронну презентацію приблизно на 10 слайдів. Записуватись на виступ треба у список доповідачів. Порядок виступів — за бажанням, кому як зручно. Кожен виступ — близько 5 хв + 1 хв на запитання. Нагадуємо, що за виступ на цій конференції до семестрового рейтингу додається 1 бал (за публікацію тез доповіді — лише 0,5 бала).

До зустрічі!

P.S. Збірник тез доповідей конференції у форматі .pdf буде опубліковано найближчим часом на сайтах університету, факультету та кафедри.