Апр 2019

Наш факультет представили у Броварах

18 квітня доцент В.М. Сідлецький відвідав Броварський міськрайонний центр зайнятості.

Один із найскладніших і найвідповідальніших кроків у житті молодої людини — це вибір професії. Саме тому 18.04.2019 представники АКС відвідали з презентацією ярмарок професій, що проходив у Броварському міськрайонному центру зайнятості. Під час спілкування була донесена інформація про підготовку фахівців зі спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» в Національному університеті харчових технологій (НУХТ).

Підготовка фахівців на нашому факультеті виконується на сучасних технічних засобах автоматизації, мікропроцесорній техніці та програмному забезпеченні. Така підготовка дозволяє здобути ґрунтовні знання та практичну підготовку як у галузі автоматизації, так і комп’ютерних наук.

В якості підтвердження даних слів, а також родзинки презентації присутнім на зустрічі було представлено робота-піаніста, розробленого студентами III курсу спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» факультету АКС.

Дякуємо всім за організацію зустрічі та присутність, а також чекаємо на всіх у стінах нашого університету!