Май 2019

Вітаємо з отриманням ученого звання!

Звання професора отримав викладач кафедри АКТСУ Василь Дмитрович Кишенько.

25 квітня 2019 року відбулося планове засідання вченої ради університету. На зборах у числі інших обговорювались кадрові питання та отримання вчених звань.

Зокрема розглядалося питання про присвоєння вченого звання викладачу нашого факультету — професору кафедри АКТСУ В.Д.Кишеньку. В результаті таємного голосування вчена рада прийняла рішення про присудження Василю Дмитровичу вченого звання професора. Рішення було прийнято одноголосно (за — 60, проти — 0, недійсних бюлетенів — 0).

Професор Кишенько вже багато років працює викладачем НУХТ. У 1975 р. Василь Дмитрович закінчив наш університет, а в 1995 р. захистив кандидатську дисертацію. Згодом уже під його керівництвом захистилось немало аспірантів і здобувачів ступеня кандидата технічних наук. Професор Кишенько є автором численних наукових праць і навчальних видань, а також має заслужену повагу серед колег і студентів АКС.

Вітаємо з отриманням звання та бажаємо подальшої плідної роботи, викладацьких і наукових успіхів!