Май 2019

Вітаємо призерів олімпіади з програмування ACM-ICPC!

Дві з трьох команд від НУХТ пройшли в II етап міжнародної олімпіади.

13–14 квітня 2019 р. талановиті хлопці та дівчата, що навчаються на факультеті АКС, уже вкотре взяли участь у олімпіаді ACM-ICPC. Перший (регіональний) етап проходив у ВНЗ міста Києва. Наші студенти змагалися на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Олімпіада входить до структури студентської Першості світу з програмування АСМ-ICPC, що проводиться серед ВНЗ усього світу за правилами, узгодженими з її вимогами. Всі учасники олімпіади реєструються на офіційному сайті Першості — https://icpc.baylor.edu/. Олімпіада проводиться в три етапи, кожен із яких має відповідні правила проведення, що можуть щорічно коригуватись або доповнюватись відповідно до умов та особливостей проведення змагань. Чемпіонат проводиться під егідою асоціації обчислювальної техніки (ACM).

Варто відзначити, що дехто з наших студентів бере участь у цій та інших олімпіадах міжнародного рівня вже не перший рік. Організацією та підготовкою студентів на змагання займається доцент кафедри інформаційних систем Грибков Сергій Віталійович.

Цього року в першому етапі ACM-ICPC узяли участь 3 команди від НУХТ із різних курсів, зокрема:

Команда NUFT_Small_Bang:

• Чернишов Ілля, КН-3-4
  • Чорноплеча Анна, КН-2-4
  • Прохоренко Валерія, КН-2-4
  • Устимук Іван, КН-3-4

Команда NUFT_Fist:

• Журба Марія
  • Служко Антон
  • Нижник Олександр
  • Богдан Антон

Команда NUFT_Small_Gang:

• Чорнобай Катерина, ІС-1-4М
  • Баняс Андрій, КН-2-3
  • Левчук Захар, КН-2-3
  • Кравчук Олександра, КН-2-3

За результатами змагань перші дві команди — NUFT_Small_Bang і NUFT_Fist — пройшли в наступний етап олімпіади! Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

Докладну статистику I етапу по наших та інших командах можна подивитись тут:

Уболіваймо за наші команди в наступних турах змагань ACM-ICPC!