Май 2019

Розширюємо горизонти профорієнтації

10 травня представники АКС відвідали ЗОШ №108 м. Києва.

10.05.2019 у м. Київ, а саме в Загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №108, відбулася зустріч доцентів кафедри Автоматизації та комп’ютерних технологій систем управління НУХТ: Смітюха Ярослава Володимировича, Сідлецького Віктора Михайловича та студента четвертого курсу Бондаренка Євгенія Андрійовича з учнями 9-го, 10-го та 11 класу та педагогічним колективом.

Предметом зустрічі було ознайомлення з особливостями підготовки фахівців за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», а саме з тим, які технології використовуються в процесі навчання та яких фахових умінь набувають майбутні випускники за цією спеціальністю.

Презентація спеціальності викликала жвавий інтерес та зацікавленість аудиторії, що зібрала понад 40 осіб. Особливу цікавість в учнів та педагогічного колективу викликав представлений робот-піаніст на ім’я Аксеній, розроблений творчим колективом студентів на чолі з доц. В.М.Сідлецьким. Така демонстрація дозволила ефективно представити можливості підготовки фахівців в сфері автоматизації та програмування.

Дякуємо всім за організацію та участь у зустрічі!