Май 2019

Відбулася зустріч випускників НУХТ!

25 травня на кафедру АКТСУ завітали випускники 1974–89 рр.

Наприкінці травня НУХТ уже традиційно гостинно відчиняє двері для своїх випускників минулих років. Цього року зустріч на кафедрі автоматизації та комп’ютерних технологій систем управління (АКТСУ) відвідали понад 30 осіб. Серед завітавших — випускники зокрема 1974, 1979, 1984 та 1989 років.

Випускників зустріли проф. А.П.Ладанюк, доц. В.М.Сідлецький і доц. О.М.Пупена. Вони привітали гостей і провели для них екскурсію сучасними лабораторіями кафедри АКТСУ. Разом із випускниками нинішні викладачі згадали часи свого навчання в НУХТ і довідались про життя та професійні успіхи наших гостей. Зустріч пройшла у дружній і невимушеній атмосфері.

Дякуємо гостям за візит, а організаторам — за теплий прийом. Будемо раді знов бачити наших випускників на наступних зустрічах у НУХТ!