Июн 2019

Студенти АКС відвідали молокозавод «Люстдорф»

30 травня 2019 студенти АК-2-2 побували в м.Ільїнці (Вінницька обл.)

Товариство з обмеженою відповідальністю «Люстдорф» — найбільший в Україні виробник молочної продукції. Основні види продукції: молоко тривалого зберігання, масло вершкове, вершки, молочні десерти.

Якість продукції компанії «Люстдорф» підтверджено міжнародними сертифікатами ІSO, НАССР. Молочні продукти ТОВ «Люстдорф» випускаються під торговельними марками: «На здоровье», «Селянське», «Бурёнка», «Люстдорф», «Тотоша», «Весела Бурьонка» та «Смачно шеф». Ось уже багато років ТОВ «Люстдорф» є одним з лідерів ринку в Україні у своїй області та експортує продукцію у ближнє зарубіжжя.

На екскурсії підприємством студенти нашого факультету мали можливість спостерігати за сучасними технологіями автоматизації в харчовій промисловості, дегустували продукцію заводу. Також вони познайомилися з оператором підприємства — колишнім випускником АКС!

Дякуємо всім, хто організував і провів цікаву та корисну екскурсію!