Июн 2019

Вітаємо з ювілеєм!

19 червня відзначає свій 80-річний ювілей проф. каф. АКТСУ Анатолій Петрович Ладанюк!

Анатолій Петрович є випускником КТІХП (нині — НУХТ) 1964 року і працює в нашому університеті вже понад 50 років. У 1993 році захистив докторську дисертацію.

Професор Ладанюк багато років керував кафедрою АКТСУ та розвивав наш факультет. Він є автором численних наукових праць, підручників, посібників, винаходів, понад 30 авторських свідоцтв та патентів, а також бере участь у роботі спеціалізованої вченої ради НУХТ по захисту кандидатських дисертацій. Крім того, професор Ладанюк є заслуженим діячем науки і техніки України, академіком міжнародної академії комп’ютерних наук і систем. У нашому університеті Анатолія Петровича знають як компетентного та досвідченого викладача, відданого своїй справі.

Колектив факультету АКС щиро вітає ювіляра та дякує за багаторічну плідну працю на благо факультету та університету!

Бажаємо Анатолію Петровичу подальших здобутків у викладанні та науці, міцного здоров’я та наснаги!

Многая літа!