Сен 2019

9 і 16 вересня запрошуємо заочників на настановчі зустрічі

Керівництво АКС зустріне студентів заочної форми:
бакалаврату — в пн. 09.09.2019 об 11:00 в ауд. А-430;
магістратури — в пн. 16.09.2019 о 10:00 в ауд. А-430.

Шановні першокурсники, вітаємо Вас зі вступом на факультет АКС Національного університету харчових технологій!

Ми переконані, що обрана Вами спеціальність стане цінним надбанням у житті і забезпечить велике професійне майбутнє!

Бажаємо Вам легкого навчання та успіхів у підвищенні свого професійного рівня!

Повідомляємо, що настановча сесія для студентів-бакалаврів заочної форми навчання відбудеться 9–11 вересня.

Настановча сесія для студентів-магістрів першого курсу заочної форми навчання відбудеться 16–25 вересня.

Для з’ясування номеру навчальної групи, розкладу занять та графіків навчання Вам потрібно звернутися до керівництва Вашого навчального підрозділу відповідно до таблиці, наведеної нижче. Час першої зустрічі бажано уточнити.

Графіки навчального процесу

Розташування аудиторій університету

Увага!

Перший раз прохід до університету здійснюється через бюро перепусток (мати при собі паспорт), що розміщене на вході у корпус “А” (корпус «А», вул. Володимирська, 66-68). У своєму навчальному підрозділі Ви повинні отримати перепустки, якими користуватиметесь у подальшому.

Реквізити для оплати за навчання.

Керівник підрозділу

Навчальний підрозділ

Зустріч керівництва зі студентами першого курсу

ФОРСЮК