Сен 2019

Стажування в Канаді для студентів 3-го курсу!

Запрошуємо взяти участь у стажуванні “Canada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine”.

Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України для дослідницького стажування в Канаді. З травня по вересень кожного року, учасники, що пройшли відбір, беруть участь в 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук.

Програма стажування в даний час доступна в більш ніж 60 університетах Канади (повний список можна переглянути за посиланням, у розділі “Student Information”). Випускники програми Globalink Research Internship, що зацікавлені в поверненні до Канади для навчання в магістратурі, мають право на отримання стипендії Globalink Graduate Fellowship.

Програма включає:

• роботу над спільним проєктом з професором канадського університету (згідно з вашими інтересів, навичок та попереднього досвіду);
  • переліт до Канади;
  • стипендію на житло, харчування та проживання;
  • медичне страхування;
  • підтримку студентів-менторів на кампусі канадського університету.

Усі сторони, що беруть участь у програмі Canada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine, повинні дотримуватися вимог канадського університету, що стосуються етики дослідницької та наукової діяльності, згідно з політикою Mitacs щодо порядності досліджень. Будь-які питання чи суперечки стосовно наукових досліджень чи порушення академічної порядності будуть вирішуватися згідно з правилами університету, що приймає студента на стажування.

Які документи потрібні?

1. Онлайн-заявка на участь у програмі.
  2. СV з описом наукових інтересів (шаблон див. на сайті).
  3. Лист-рекомендація від професора чи наукового керівника з описом досвіду досліджень та наукових інтересів (інструкцію див. на сайті).
  4. Виписка з оцінками від університету (підтвердження рівня середнього академічного балу вище 80%).

Більше інформації можна знайти за посилання на сайті:

або за номером телефону: +380 98 520 6837