Сен 2019

Вітаємо магістранта АКС із гран-прі LED Expo Awards 2019!

Студент Владислав Третьяк отримав нагороду за свою наукову розробку.

Магістрант 2-го року навчання кафедри інформаційних систем отримав Гран-Прі Виставки світлодіодного освітлення «LED Expo Awards 2019» за студентську роботу «Розроблення інформаційної системи управління замкнутої екосистеми з використанням модулю регулювання освітлення».

Гран-Прі «LED Expo Awards 2019» — це конкурс реалізованих проектів, ідей і розробок у всіх областях застосування світлодіодного освітлення і світлодіодних рішень, розумного і екоосвітлення.

Мета конкурсу виявлення кращих компаній, що створюють найбільш інноваційні та ефективні, естетичні та екологічні проекти у сфері сучасного освітлення.

Споживачам конкурс дає можливість побачити найкращі роботи в області ефективного освітлення і вибрати кращих постачальників і виробників, а учасникам — відмінний шанс представити широкому колу потенційних споживачів свої роботи і можливості, знайти нових замовників.

За умовами конкурсу проект повинен бути реалізований в Україні або українською фірмою. Професійне журі, оцінюючи проекти, брало до уваги інноваційність (новизну використовуваних у проекті технічних рішень), дизайн і естетику (художньо-технічні рішення, що підсилюють візуальну привабливість об’єкта), креативність, унікальність, функціональність (які нові, додаткові можливості надає проект), масштабність (значущість проекту), ефективність (економічні чи інші найбільш важливі показники проекту, наприклад, соціальні, екологічність, безпеку або інші). По кожному з критеріїв за 10-ти бальною шкалою члени журі виставляли оцінку. Сумарна кількість балів визначала переможця.

Вітаємо нашого студента! Так тримати!