Сен 2019

14 листопада пройде Ярмарок вакансій

Запрошуємо студентів, випускників і роботодавців на ярмарок вакансій «НУХТ — ОСІНЬ-2019»!

Захід відбудеться в четвер 14 листопада 2019 року з 11:00 до 16:00 у головному корпусі університету за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 68.

Під час Ярмарку представники компаній-учасників зможуть ознайомити студентів та випускників НУХТ з напрямками своєї діяльності, розповісти про наявні вакансії, надати інформацію про відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики та зібрати свою базу потенційних співробітників.
Студенти матимуть можливість дізнатися про актуальні вакансії на ринку праці, поспілкуватися з топовими роботодавцями та визначитися з подальшим шляхом розвитку своєї кар’єри після закінчення університету.

За більш детальною інформацією звертайтесь у відділ працевлаштування випускників НУХТ: