Сен 2019

Двотижневе стажування від Huawei у Китаї для студентів ІТ!

До 22 вересня приймаються заявки для участі у відборі за програмою Huawei Seeds for the Future.

Для всіх ІТ-спеціальностей України відкривається унікальна можливість отримати стажування у Китаї за програмою Huawei Seeds for the Future! Переможець полетить на 2 тижні до Китаю у міста Пекін та ШеньЧжень. Seeds for the Future являє собою двотижневе навчання в штаб-квартирі компанії Huawei в Китаї і включає в себе проведення теоретичних і практичних занять в сфері інформаційних і комунікаційних технологій в Шеньчжені, а також вивчення китайської мови і культури країни в Пекіні. Всі витрати на організацію візиту, проведення освітніх та культурно-мистецьких заходів покриваються компанією Huawei.

Заявки та анкети від студентів НУХТ збираються до 22 вересня, звертатись до Сергія Віталійовича Грибкова (зав. кафедри інформатики НУХТ):

sergio_nuft@i.ua

Результати конкурсу будуть відомі вже 27 вересня.

Вимоги до кандидатів:
1. Не нижче 3 курсу навчання
2. Спеціальність має відношення до інформаційних технологій та комунікацій
3. Базові знання щодо побудови та принципів роботи мобільних мереж (архітектура та принципи роботи мобільних мереж)
4. Високі досягнення у навчанні (не нижче 4 та 5 за профільними предметами у сфері ІКТ)
5. Володіння англійською не нижче середнього рівня
6. Задовільний стан здоров’я з огляду на багатогодинний переліт
7. Активна участь у студентському житті та науковій роботі
8. Дійсний закордонний паспорт

Необхідні документи:
1. Подання у вільній формі на участь у конкурсі з підписом представника вишу з вказаним середнім балом за результатами останньої сесії, здобутками у науковій роботі та інформацією про участь у суспільному житті.
2. Мотиваційний лист від студента на тему «Як я можу покращити життя в Україні за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій».
3) Резюме.
4) Посилання на власну соціальну сторінку в Facebook.

Поїздка у Китай відбудеться з 22 жовтня до 2 листопада.

Seeds for the Future – глобальна програма Huawei, заснована в 2008 році, в рамках якої студенти з різних країн світу відвідують штаб-квартиру компанії і отримують можливість познайомитися з передовими технологіями, попрацювати на найсучаснішому обладнанні в інноваційних лабораторіях провідної ІКТ-корпорації. Доучасті потрапляють найкращі представники більш ніж 200 провідних вузів планети, які навчаються за технічними спеціальностями і цікавляться телекомунікаціями. За весь час проведення Seeds for the Future програму пройшли більше 20 000 студентів з 77 країн світу, включно з Україною, Великобританію, Францію, Італію, Японію, Малайзію, Сінгапур.