Ноя 2019

Презентація програми подвійних дипломів із Польщею!

У вт. 19 листопада 2019 р. на другій парі (9:50) в ауд. А-311 запрошуємо студентів IV-VI курсів на презентацію магістерської програми «Два дипломи»!

На презентацію можуть завітати всі охочі, але оскільки це магістерська програма,
інформація на заході найбільше зацікавить студентів IV курсу та магістрантів І року навчання.

Презентуватимуть свій навчальний заклад представники Вищої школи управління охороною праці у Катовіцах (ВШУОП), Польща:

• пані Малгожата Сікорська – канцлер ВШУОП;
  • пан Павел Міонсек – психолог, бізнес-тренер 5 ступеня кваліфікації EQF;
  • пані Олена Кощенко – координатор програми «Два дипломи».

Які спеціальності представлені у програмі:

• Управління (практично всі економічні напрями);
  • Логістика (новий напрям);
  • Управління та технологія виробництва (механіки, теплоенергетики, електрики);
  • Екологічний менеджмент та поводження з відходами (теплоенергетика, енергетичний менеджмент, екологія та екоменеджмент) (нова).

Ще до Нового року саме Ви можете стати учасником цієї програми! Приєднуйтесь!