Ноя 2019

Представники АКС підтримали наших хокеїстів у Кракові!

14–18 листопада за підтримки Фонду Бориса Колеснікова студенти та викладачі НУХТ відвідали Краків і повболівали за ХК «Донбас».

Серед представників НУХТ було троє викладачів, зокрема і асистент кафедри інформаційних систем Ігор Володимирович Струнін. Із-поміж 47 студентів і студенток у подорожі також узяли участь дві представниці факультету АКС Віолетта Зарицька та Карина Дідук.

Нагадаємо, що минулий раунд змагань за континентальний кубок із хокею пройшов у жовтні в місті Бровари. Там хокейний клуб «Донбас» зустрівся з командами Латвії, Румунії та Сербії. Тоді вболівальники, серед яких були і представники НУХТу, стали свідками того, як українська команда блискуче зіграла проти суперників. Наші здобули три перемоги та успішно пройшли в наступне коло змагань, посівши перше місце в групі.

Цього разу «Донбас» знову гідно показав себе та до останнього боровся за вихід у наступний раунд. Наші перемогли ХК «Бейбарис» (Атирау, Казахстан) та рівно зіграли в основний час із командами «Німан» (Гродно, Білорусь) і «Краків» (Краків, Польща). Проте, на жаль, за результатами овертаймів «Донбас» поступився білоруським і польським хокеїстам. У підсумку українська команда опинилась на 3-му місці в групі та не пройшла в наступний раунд.

Незважаючи на це, наші вболівальники лишилися задоволені поїздкою, адже українські спортсмени порадували їх грою високого класу. Крім того, під час візиту до Кракова представники НУХТу мали час і оглянути місто, і відвідати різноманітні музеї та пам’ятки польського королівського міста. Недарма Краків свого часу був столицею Речі Посполитої. Місто досі вражає своїх гостей пишною архітектурою, затишними середньовічними вуличками та місцевим колоритом.

Учасники подорожі дякують за організацію поїздки університету та Фонду Бориса Колеснікова, а українським спортсменам бажають успіхів і перемог у майбутньому!