Дек 2019

Профорієнтаційна поїздка в Ічню

18 грудня доц. каф. АКТСУ В.М.Сідлецький разом із колегами відвідав гімназію на Чернігівщині.

Вибір професії — це надзвичайно важливий крок, який уже найближчим часом зроблять майбутні випускники шкіл.

Прийняти таке важливе рішення допомагають профорієнтаційні зустрічі, що надають чітку інформацію про вибір спеціальності. Наразі відбулася зустріч викладачів Національного університету харчових технологій (НУХТ) із учнями Ічнянської гімназії імені Васильченка. Організатори створили максимально якісні умови для позитивного спілкування.

Запросили понад 70 учнів із прилеглих населених пунктів та фахівців високого класу — представників професій. Учасники з цікавістю та захопленням приймали активну участь в анкетуванні, вікторинах, презентаціях, з цікавістю та розумінням слухали доповіді викладачів. Сподіваємось, що це допоможе розв’язати нелегке питання у виборі спеціальності.

Дякуємо організаторам:

• директору Ічнянської гімназії імені Васильченка Куцовері Людмилі Володимирівні;
  • голові Правління Приватного Акціонерного Товариства «Ічнянський Молочно-Консервний Комбінат» Давиді Роману Ярославовичу;
  • партнеру Проекту, Директору Кафе-центру сімейного дозвілля «Мама-Мила» Бутурлим Олені Вікторівні.