Янв 2020

Першокурсник АКС розповів школярам про НУХТ

22 січня 2020 р. студент АК-1-1 Євген Зленко відвідав ЗОШ №194 м. Києва, в якій навчався.

У школі відбулася зустріч із колишньою класною керівницею Євгена — вчителькою фізики Наталією Миколаївною Вертецькою. Зараз вона викладає в 11 класах цієї школи.

Євген домовився про візит на урок майбутніх вступників 2020 року, аби розповісти їм про перспективи та переваги вступу до Національного університету харчових технологій. Проведена зустріч викликала інтерес у майбутніх абітурієнтів 194 школи до нашогу вишу. Зокрема учні зацікавилися спеціальностями кафедри автоматизації та комп’ютерних технологій систем управління (АКТСУ).

Загалом зустріч пройшла в теплій атмосфері. Класна керівниця запросила Євгена провести ще одну таку зустріч, адже багато вступників іще не визначились із обранням майбутнього вишу.