Feb 2020

Із 3 по 10 лютого триває анкетування викладачів

Запрошуємо всіх дати відповіді на анонімне опитування (21 питання).

Анкетування спрямовано на отримання інформації щодо забезпечення якості освітнього процесу в університеті. Результати анкетування є обов’язковими при проходженні акредитації.

Анкета знаходиться на офіційному сайті університету:

Відкрийте головну сторінку, в меню оберіть рядок «Моніторинг якості освіти», у випадаючому списку натисніть на «Соціологічні опитування». Потрапивши на сторінку «Анкети», натисніть на рядок «Опитування науково-педагогічних працівників щодо відповідності критеріям оцінювання якості ОП в НУХТ».

Дайте відповіді на питання, маючи на увазі, що варіанти відповідей, позначені квадратами, дають можливість обрати відразу декілька відповідей.

Також за окремими питаннями в рядку «Other» («Інше») можливо надати власний коментар.

По завершенні проходження опитування натисніть кнопку «Submit» («Відправити»).

Заздалегідь дякуємо за участь.