Apr 2020

Цифровий студентський квиток — у Дії!

Відтепер кожен власник студентського може замовити та скористатись цифровим аналогом у мобільному додатку «Дія».

Міністерство цифрової трансформації завершило тестування цифрового студентського квитка і запустило його у відкритий доступ у мобільному додатку для оцифрованих документів «Дія».

Замовити його можна, встановивши собі додаток «Дія». Якщо Ви вже маєте його, слід оновити додаток до останньої версії.

Е-квиток формуватиметься автоматично, якщо всі дані про студентський наявні в реєстрі ЄДЕБО. Кожен квиток містить унікальний електронний ідентифікатор — QR-код.

Цифровий студентський є повноцінним аналогом звичайного паперового, він підтверджує статус студента та право на пільги. Пред’являти його можна прямо зі смартфона без необхідності мати при собі оригінал звичайного квитка. Достовірність цифрових квитків перевірятимуть із допомогою спеціальних технічних засобів.