Jun 2020

Допоможімо студентці НУХТ!

Закликаємо всіх по можливості долучитись до збору коштів для студентки, постраждалої внаслідок вибуху будинку в Києві.

Шановні студенти і співробітники університету!

У студентки-першокурсниці факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Недашківської Анастасії Володимирівни сталася трагедія.

Вранці 21 червня у м. Києві, у будинку, по вул. Соломії Крушельницької, 1/5 стався вибух газоповітряної суміші, внаслідок якого були пошкоджені чотири поверхи і повністю знищені кілька квартир. Серед постраждалих у цій трагедії – і наша студентка, якій дивом пощастило врятуватися. Однак, імовірно, серед чотирьох виявлених загиблих – її мама і брат. Інформації про тата наразі немає, пошуково-рятувальні роботи тривають безперервно.

Внаслідок вибуху Анастасія залишилася без житла і речей.

Всі, хто хочуть і мають можливість, можуть допомогти Анастасії на картку подруги і одногрупниці Васьковської Єлизавети Олександрівни, сім’я якої підтримує і допомагає їй у цю важку хвилину.

Реквізити для допомоги:
Картковий рахунок ПриватБанк