Sep 2020

14 вересня о 10:00 — зустріч нових студентів АКС із кураторами

…а 10–12 вересня можна буде поселитись у гуртожитки НУХТ.

Шановні першокурсники, вітаємо вас зі вступом на факультет АКС Національного університету харчових технологій!

Зустріч із кураторами ваших груп та поселення у гуртожиток відбудеться відповідно до інформації, наведеної нижче.

14 вересня (у понеділок) о 10:00 відбудеться зустріч студентів першого та третього (скороченого) курсів факультету АКС із кураторами та завідувачами випускових кафедр у аудиторіях головного корпусу НУХТ (корпус А, вул. Володимирська, 68):

• АК-1-1 — ауд. А-544;
  • КН-1-2 — ауд. А-439;
  • КН-1-3 — ауд. А-439;
  • КН-1-4 — ауд. А-310;
  • АК-3-2 ск. —ауд. А-311;
  • КН-3-3 ск. — ауд. А-210.

Повідомляємо, що початок навчання студентів денної форми навчання — 16 вересня за розкладом занять, при цьому згідно з останніми рішеннями щодо протиепідемічних заходів в університеті принаймні до 28 вересня заняття будуть проводитись дистанційно.

Про поселення у гуртожиток

Дні поселення до гуртожитку — 10,11,12 вересня (з 9.00).

Адреса гуртожитку № 4 НУХТ — проспект Науки, 36.

Особам, які не проживають у м. Києві, для поселення у гуртожиток потрібно на підставі Повідомлення про зарахування до Національного університету харчових технологій, що надсилається паперовою поштою, зробити відмітку у паспорті про вибуття з постійного місця проживання.

Призовникам і військовозобов’язаним, які не проживають у м. Києві, потрібно мати при собі документ з відміткою про зняття з військового обліку (відмітка робиться на підставі Повідомлення про зарахування до Національного університету харчових технологій, що надсилається паперовою поштою).