Oct 2020

Беріть участь у студентському кейс-чемпіонаті!

З 19 жовтня відкрито реєстрацію на конкурс Hack the Process від Credit Agricole Bank, готові завдання приймаються до 29 листопада.

Кейс-спільнота CASERS розпочинає новий сезон викликів і запрошує студентів та викладачів ІТ та економічних спеціальностей узяти у часть у студентському кейс-чемпіонаті Hack the process від банку Credit Agricole Bank.

РЕЄСТРАЦІЮ ВЖЕ ВІДКРИТО (з 19 жовтня). Для реєстрації та подробиць заходьте на головну сторінку конкурсу:

3 листопада починаються онлайн-зустрічі з експертами, також протягом листопада пройдуть індивідуальні консультації для учасників.

Кінцевий дедлайн подачі готових завдань учасниками — 29 листопада.

Проєкт буде цікавий для студентів ІТ, математичних та економічних спеціальностей, а також для всіх, хто цікавиться технологічними та FinTech-рішеннями.

Під час розв’язання кейсу кожен учасник зможе спробувати свої сили у розв’язанні реальних задач Банку та виграти цінні подарунки.

Зокрема учасникам запропоновано обрати собі роль у кейсі та подати рішення за одним із напрямків:

• Бізнес-аналітик (BA)
  • Менеджер Проєкту (PM)
  • Розробник (DEV)
  • Інженер з інтеграції та автоматизації (DevOps)

Що отримають учасники?

• досвід розв’язання реальної бізнес-задачі;
  • можливість застосувати здобуті у ЗВО знання на практиці;
  • можливість спілкування з фахівцем Банку під час навчальних вебінарів та індивідуальних консультацій;
  • можливість на реальному проєкті розвинути свої hard-skills та soft-skills;
  • оплачуване стажування в головному офісі банку з можливістю подальшого працевлаштування;
  • переможці отримають грошову винагороду та сувеніри від банку.

Умови участі:

• Брати участь можна командою у складі 1 – 4 осіб.
  • Брати участь можуть студенти та випускники 2019 року, які бажають розвиватись в ІТ-галузі.

Більше подробиць — за офіційними посиланнями від організаторів: