Nov 2020

Магістранта АКС відзначено Голосіївською РДА

Миколу Карпенка нагородили за активну участь у житті факультету та університету.

18-го листопада в Голосіївській районній адміністрації відбулася урочиста зустріч, приурочена до Міжнародного дня студента. Щороку в заході беруть участь 15 професійних закладів вищої освіти, розташовані на території району. Подія не оминула й наш університет!

Урочистість розпочалася з виступу голови Голосіївської РДА Сергія Садового. У промові він згадав той час, коли ще й сам був студентом, і подякував здобувачам за їх вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування та активну громадську позицію, а також надав мотивації для подальшої успішної та плідної праці.

Від факультету Автоматизації і комп’ютерних систем номінантом став студент групи КМ-1-5М Микола Карпенко, який бере активну участь у житті факультету АКС. У Голосіївській РДА відзначили активність й ініціативність студента, нагородивши почесною грамотою за його плідну працю на факультеті: вагомий особистий внесок у розвиток студентського самоврядування, особливі успіхи у навчанні та активну громадянську позицію.

Щиро вітаємо Миколу та бажаємо натхнення та наснаги в подальшій роботі!