Jan 2021

Вітаємо найкращих студенток АКС із високими нагородами!

Університет затвердив кандидатури Валерії Прохоренко та Анни Чорноплечої для призначення стипендій Президента України в II семестрі 2020/21 н.р.

Дівчата не лише навчаються на відмінно, проявляючи свої знання з профільних дисциплін на високому рівні, а й активно займаються науково-дослідною роботою.

Вже не перший рік Валерія та Анна беруть участь у Всеукраїнських олімпіадах із математики, інформатики, ІТ, Міжнародних олімпіадах із програмування ACM-ICPC та KPI-OPEN, і неодноразово посідали на них призові місця в I та II етапах.

Також дівчата беруть участь у наукових конференціях, публікуючи тези доповідей, зокрема в 2020 році — у збірнику матеріалів VII Міжнародної науково-технічної Internet-конференції «Сучасні методи, інформаційне, програмне та технічне забезпечення систем керування організаційно-технічними та технологічними комплексами».

Крім того, Валерія сумлінно виконує обов’язки старости групи, а Анна — заступниці старости.

Пишаємося вами, дорогі дівчата! Нехай завжди супроводжує вас удача у всіх ваших наукових та життєвих починаннях!

Щасливої вам долі!

З повагою, колектив факультету АКС.