Apr 2021

Кафедра інформаційних систем взяла участь у 87-й конференції НУХТ

16 квітня 2021 р. пройшло онлайн-засідання секції «Інформаційні технології» в Zoom, де з науковими доповідями виступили студенти та викладачі НУХТ і КНУ ім. Тараса Шевченка.

15–16 квітня в НУХТ у дистанційному режимі проводилась 87-а міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді — вирішенню проблем харчування людства у ХХІ столітті».

Зокрема студенти, аспіранти та викладачі кафедри інформаційних систем, а також колеги з інших кафедр та університетів узяли участь у роботі підсекції 20.2 «Інформаційні технології» (частина секції «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»), опублікувавши тези доповідей за тематикою власних наукових досліджень. Загалом у поданні матеріалів для підсекції цьогоріч узяло участь 48 осіб (у тому числі 25 студентів, 7 аспірантів, 15 викладачів із трьох ВНЗ і 1 науковий співробітник).

Виступи з доповідями в режимі відеоконференції було проведено в п’ятницю 16 квітня 2020 року з 10:00 до 13:00 години через засіб відеозв’язку Zoom.

Загалом у рамках підсекції було прийнято до друку 35 тез доповідей від представників:

• кафедри інформаційних систем,
  • кафедри інформатики,
  • Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (м. Київ, Україна),
  • Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут (КПІ) ім. Ігоря Сікорського» (м. Київ, Україна),
  • Інституту проблем математичних машин і систем Національної академії наук України (м. Київ, Україна).

За підсумками конференції було визначено викладачів нашої кафедри, які найбільш плідно займаються науковою роботою зі студентами:

• проф. Чумаченко Сергій Миколайович (3 тези доповідей спільно з 3 студентами);
  • доц. М’якшило Олена Михайлівна (3 тези доповідей спільно з 2 студентами);
  • доц. Андріюк Олена Петрівна, доц. Загоровська Лариса Григорівна, доц. Костіков Микола Павлович (по 2 тези доповідей спільно з 2 студентами).

Тези доповідей уже опубліковано на офіційному сайті НУХТ у розділі «Наукова діяльність» → «Матеріали конференцій» → 87 конференція (частина 2). Тези нашої підсекції знаходяться на сторінках із 361 по 396.

Скачати файл (8 МБ) можна за наступним посиланням: http://conferencenuft.ho.ua/Books%20of%20abstracts/2021/Part%202.pdf

Дякуємо всім за активну участь, бажаємо подальших наукових успіхів та запрошуємо до співпраці на наступних наукових конференціях!