May 2021

Порядок вибору навчальних дисциплін здобувачами освіти

Публікуємо інструкцію щодо вибіркових предметів на 2021/22 н.р.

З дня оголошення процедури вибору в електронному кабінеті у кожного здобувача освіти з’явиться оголошення:

Увага! В період з 14.05.2021 до 22.05.2021 23:59:55 відбувається електронне голосування з вибіркових дисциплін.

Натиснувши на посилання «Перейти до вибіркових дисциплін», ви отримаєте список дисциплін, в якому необхідно проставити позначку навпроти обраної дисципліни.

Для ознайомлення з анотацією дисципліни потрібно перейти за посиланням (червона стрілка) на вебсайт університету:

Якщо якась дисципліна починається в першому півріччі і триває два семестри, то після її вибору у першому півріччі вона буде автоматично вибрана і у другому семестрі. При цьому здобувач може скасувати свій вибір лише у тому півріччі, де дисципліна починає вивчатись.

Якщо ви обрали більшу кількість дисципліни, ніж це передбачено, ви будете попереджені щодо перевищення ліміту дисциплін. При цьому такий результат вибору не буде збережено.

Якщо ви обрали належну кількість дисциплін, результат вашого вибору буде збережений у базі даних.

Для професійної підготовки здобувачів може бути організований блочний вибір дисциплін. Викладання блочних дисциплін починається з другого або третього курсу і продовжується на старших курсах.

Вибір професійного блоку дисциплін здійснюється на першому або другому курсі для всього терміну навчання на ОС Бакалавр.

Після закінчення оголошеного терміну вибору Вибір дисциплін буде заблоковано!!!

Після завершення першого етапу вибору, дисципліни, які обрала недостатня кількість здобувачів, будуть зняті з вибору у поточному навчальному році.
Далі оголошується новий етап вибору дисциплін. Ви побачите таке оголошення:

Увага! В період з 24.05.2021 по 28.05.2021 23:59:55 відбувається електронне голосування з вибіркових дисциплін (другий тур)

Процедура вибору дисциплін у другому турі аналогічна процедурі вибору в першому турі.