Aug 2021

Вітаємо нових студентів АКС зі вступом!

30 серпня 2021 відбулася посвята першокурсників факультету автоматизації і комп’ютерних систем у студенти.

З вітальним словом виступив декан факультету Форсюк Андрій Васильович, який розповів студентам про організацію навчального процесу на факультеті, дав вичерпні відповіді на запитання, побажав студентам успіхів у навчанні та цікавого студентського життя:

«Хотілося б, щоб ви вийшли зі стін університету не лише конкурентоспроможними фахівцями з автоматизації та комп’ютерних наук, а й успішними людьми, патріотами своєї держави!», — зазначив декан.

Зі словами привітання перед першокурсниками виступили: заступники деканів Андріюк Олена Петрівна та Мулява Оксана Мирославівна, завідувач кафедрою інформаційних систем Чумаченко Сергій Миколайович, заступник завідувача кафедрою Смітюх Ярослав Володимирович, голова студради Демченко Михайло та його заступниця Пшеничникова Ганна.

Дорогі першокурсники! Зробивши крок у приміщення Національного університету харчових технологій, ви зробили крок у майбутнє освіти України, бо ви обрали свій найкращий український вуз. А попереду — незабутні, хвилюючі, радісні часи, які допоможуть вам стати фахівцями, особистостями.

Бажаємо вам успіхів у навчанні та світлого майбутнього. У добру путь за знаннями!