Oct 2021

У пт. 8 жовтня об 11:20 — відкрита онлайн-лекція професора з Німеччини про ІТ

Запрошуються всі охочі студенти та викладачі, яким цікаві ІТ та комп’ютерні науки! Лекція пройде в Zoom англійською мовою з перекладом українською.

Цими тижнями (3–24 жовтня) з візитом у НУХТ перебуває проф. Хайко Шрьодер із Бонна / Берліна, який є фахівцем із ІТ, експертом організації SES (Senior Experten Service).

Він є експертом із організації ІТ-освіти у вишах та фахівцем із розподілених систем і паралельного програмування, алгоритмів, а також штучного інтелекту, зокрема для аналізу та розпізнавання зображень.

Крім Німеччини, багато років він працював у різних країнах: США, Британія, Австралія, Сінгапур, а також передавав німецький досвід організації ІТ-освіти двом технічним університетам у Африці.

Тема серії лекцій для студентів АКС — «We Need Changes», на них буде розглянуто сучасний стан і майбутні перспективи сфери ІТ у світі, а також експерт поділиться своїм багаторічним досвідом роботи в галузі.

Посилання на Zoom Олени Петрівни Андріюк, де буде проводитися відеоконференція:
ID конференції: 869 9695 0808
Код доступу: 4jF455